Найкраще - не тільки дітям!

Що таке Наш Сік?

Якість заводу дитячого харчування

Все, що ми робимо для дорослих, ми робимо з особливою турботою про безпеку та користь

Традиції якості

Соки та нектари Одеського заводу дитячого харчування випускаються вже понад 50 років, зберігаючи традиції смаку та якості

Власна переробка фруктів

Соки виготовляються з якісних фруктів, більшу частину з яких ми переробляємо самостійно

Завжди доступний

Ми робимо наш продукт доступним для мільйонів споживачів

Наша продукція

0.2 л

Порційний формат

0.33 л

0.5 л

0.95 л

Розширений асортимент смаків

1.93 л

Ще більше економії

л

Наша історія і традиції

Завод був заснований у 1867 році як невелика приватна консервна фабрика. 1928 року Фабрика перетворюється у великий завод. Зароджуються традиції з виробництва високоякісних консервних продуктів харчування.

Починається виробництво соків та пюре для дитячого харчування з місцевих фруктів та овочів. Одеський завод забезпечує близько 60% потреби СPСР у дитячому харчуванні. На продуктах "Рум'яні щічки" та "Ніженка" зросло не одне покоління радянських дітей.

Підприємство стає науково-дослідницьким інститутом з розробки дитячого харчування. За спеціальним державним замовленням на Одеському заводі дитячого харчування починаеться виробництво продуктів для космічної програми: супи, соки, кава. На заводі винайдено відомий ковпачок Бушон для упаковки пюре та рідкої продукції в туби.

На заводі відбувається модернізація всіх потужностей з монтажем сучасного европейського обладнання та вперше в Україні запускається виробництво соків у картонній упаковці.

Починається виробництво соків з доступною ціновою пропозицією від Одеського заводу дитячого харчування, який у споживачів отримав назву "сік у білому пакеті".

Соки та нектари з фруктів та овочів власної переработки, вирощених на півдні України, що добре відомі споживачам як "соки у білому пакеті", виходять на ринок під ТМ Наш Сік.

Соки та нектари «Наш Сік» випускаються у новому сучасному дизайні упаковки.


НОВИНИ ПРО НАС

Тут буде все найцікавіше про виготовлення найсмачніших соків

Перейти

Контакти

Написати нам

info@vitmark.com

Головний офіс

ОДЕСЬКИЙ КОНСЕРВНИЙ ЗАВОД ДИТЯЧОГО ХАРЧУВАННЯ СП «ВІТМАРК-УКРАЇНА», ТОВ 65007, УКРАЇНА, М. ОДЕСА, ВУЛ. ВИСОКИЙ, 22

Все права защищены