Головна > Історія ОКЗДХ > Наше виробництво

Наше виробництво

Виробництво соків і нектарів ТМ «Наш Сік» ведеться на Україні. Сировина - пюре і концентровані соки, приготовані на майданчиках з переробки фруктів і овочів - комплексу «Рахнянсько-Лісовий» (Вінницька область), і Кучурганського виробничої філії Одеського консервного заводу дитячого харчування (Одеська область) потрапляє на лінію розливу Кучурганської виробничої філії ОКЗДХ, де і відбувається розлив готової продукції.

На виробничій базі Одеського заводу дитячого харчування встановлено близько 15 ліній з розливу сокової продукції та дитячого харчування в упаковку ТетраПак, в скляну тару і в ПЕТ-упаковку; а також унікальне обладнання - спеціальні асептичні ємності, які вміщують понад 11 мільйонів літрів соків і пюре і дозволяють протягом тривалого часу зберігати в достатній кількості натуральну сировину з фруктів і овочів без використання консервантів.

Якість ТМ Наш Сік

Виробнича лабораторія. Інженери-хіміки, мікробіологи, провідні фахівці з якості, що працюють в лабораторії, проводять обов'язкові перевірки на відповідність нормам ТУ на всіх етапах виробництва, починаючи від сировини і закінчуючи контрольним тестом кожної випущеної із виробництва партії готової продукції.

Високоякісне і сучасне обладнання. Асептична лінія розливу компанії ТетраПак забезпечує належну чистоту розливу.

Традиції виробництва дитячого харчування

У 2010 році за підсумками Міжнародного дегустаційного конкурсу «WORLD JUICE UKRAINE 2010» ТМ Наш Сік нагороджена Золотою медаллю за високу якість і кращі органолептичні характеристики. 

 

У 2011 році за підсумками Міжнародного конкурсу «Кращий продукт 2011 року», що проходив в рамках найбільшої в Європі Міжнародної виставки продуктів харчування «Прод Експо 2011» в м. Москва, ТМ "Наш Сік" нагороджена Золотою медаллю конкурсу та визнана кращим продуктом 2011 року на російському ринку. 

 

  У 2012 році за підсумками Міжнародного дегустаційного конкурсу "Кращий продукт Росії", що проходив в рамках найбільшої в Східній Європі Міжнародної виставки продуктів харчування "Прод Експо 2012" у Москві, ТМ "Одеський" (експортна назва ТМ "Наш Сік") визнана "Кращим продуктом Росії", та нагороджена Золотою медаллю якості.