Логін:

Пароль:


Забули пароль? Реєстрація
Головна > Медіа > Новини  >  Марка Наш Сік компанії «Вітмарк-Україна» одержала перемогу у дегустаційному конкурсі «Кращий продукт» в рамках найбільшої в Європі Міжнародної продуктової виставки «ПродЕкспо 2011»

Марка Наш Сік компанії «Вітмарк-Україна» одержала перемогу у дегустаційному конкурсі «Кращий продукт» в рамках найбільшої в Європі Міжнародної продуктової виставки «ПродЕкспо 2011»

19.02.2011

Золотою медаллю за якість і смак продукту нагороджена торговельна марка «Наш Сік» Всього в категорії соки і нектари було представлено більш ніж 30 компаній з країн близького і далекого зарубіжжя.

Дегустаційний конкурс проводився в рамках найбільшої в Європі Міжнародної продуктової виставки «ПродЕкспо 2011», яка зібрала в Міжнародному Експоцентрі м. Москви представників 55 країн з 5 континентів.

У рамках конкурсу пройшла серйозна робота з проведення досліджень та експертної оцінки, тестування зразків, представлених на конкурс, виявлення переваг та недоліків кожного зразка, а також конкурентоспроможності продукції в цілому. Конкурсні зразки оцінювалися за показниками призначення, органолептичними, естетичним показниками, показниками безпеки при наявності відповідних сертифікатів та інших документів на представлену продукцію.

До складу дегустаційної комісії увійшли авторитетні російські експерти Автономної некомерційної організації «Союзекспертіза», Торгово-промислової палати Російської Федерації, а також фахівці Міністерства сільського господарства Росії.

Особливою популярністю у виставковому павільйоні, де були представлені безалкогольні напої, користувалися соки і нектари Одеського заводу дитячого харчування - всі 5 днів роботи виставки під час проведення дегустації соків і нектарів ТМ «Наш Сік» на стенді Компанії вибудовувалася черга.

 

< попередня наступна > повернутися до списку новин