Логін:

Пароль:


Забули пароль? Реєстрація
Головна > Медіа > Новини  >  «Наш сік » - традиційний смак в новій упаковці

«Наш сік » - традиційний смак в новій упаковці

23.12.2013
«Наш сік » - традиційний смак в новій упаковці
Традиційна якість і натуральний смак соків і нектарів «Наш сік» тепер будуть представленi на українському ринку в інноваційній та зручній упаковці, яку можна відкривати одним рухом, а виливати найсмачніший сік - до останньої краплі. Новинка є в наявності на полицях українських магазинів з листопада 2013 року.
 
 «Ми завжди стежимо за інноваціями і раді запропонувати нашим споживачам дійсно унікальну, а головне - більш зручну упаковку. При цьому наша традиційна рецептура приготування залишилася незмінною» , - повідомив маркетинг- директор виробника Денис Барляєв.
 
Незмінними залишилися також ціна і асортимент. Це популярні й улюблені українцями 15 смаків: айва, апельсин, виноград - яблуко з білих і червоних сортів винограду, вишня, груша, яблуко - морква, мультивітамін, мультифрукт, персик, яблуко - полуниця, слива, томат, яблуко та овочевий сiк.
 

Привабливий вигляд Tetra Gemina Aseptic Square гарантує увагу споживачів, виділяючи «Наш сік» на товарній полиці. За рахунок ергономічного дизайну пакет простіше тримати в руці, а кришка упаковки закривається легко і надійно. Її конструкція дозволяє наливати сік не розхлюпуючи, а загострений верх пакету дозволяє використовувати його вміст на всі 100 %. Асептична технологія забезпечує збереження продукту, не вимагаючи охолодження або додавання консервантів. 

< попередня наступна > повернутися до списку новин