Логін:

Пароль:


Забули пароль? Реєстрація
Головна > Медіа > Новини  >  Наш Сік — тепер і в форматі 0.5 л

Наш Сік — тепер і в форматі 0.5 л

20.08.2014
Наш Сік — тепер і в форматі 0.5 л
У червні 2014 року лінійка “Нашого Соку” Одеського заводу дитячого харчування доповнилася новим інноваційним форматом картонної упаковки — TGA Square 0.5 л.
 
Привабливий вигляд нової упаковки гарантовано привертає увагу покупців, вирізняючи “Наш Сік” на полицях. Завдячуючи ергономічному дизайну, пакет стало простіше тримати в руці в ситуації споживання “на ходу”, а кришка закривається легко та надійно. Новинка з’явилася на полицях більшості українських магазинів вже у червні 2014 року.
 
Поява півлітрового формату упаковки — результат глибокого аналізу зміни вподобань поціновувачів “Нашого Соку”. Проте незмінною залишається впевненість споживачів у традиційній рецептурі та доброму смаку, а також високій якості всіх продуктів, що виробляються на Одеському заводі дитячого харчування.
 
В новому форматі вийшли популярні та улюблені українцями смаки: виноград-яблуко з білих сортів винограду, вишня, мультивітамін та мультифрукт.
 
В історії Одеського заводу дитячого харчування є чимало прикладів успішного впровадження інновацій. Так, у 1960-х роках одеські інженери винайшли “ковпачок з бушоном”, який дозволив заводу забезпечити своєю продукцією навіть космічну програму.

< попередня наступна > повернутися до списку новин