Логін:

Пароль:


Забули пароль? Реєстрація
Головна > Медіа > Новини  >  ПАТ «Одеський консервний завод дитячого харчування» сумлінний платник податків

ПАТ «Одеський консервний завод дитячого харчування» сумлінний платник податків

10.10.2016
ПАТ «Одеський консервний завод дитячого харчування» сумлінний платник податків

ПАТ «Одеський консервний завод дитячого харчування» визнаний переможцем у галузі переробної промисловості регіонального туру рейтингу сумлінних платників податків.

 

В Одесі 05 жовтня, з ініціативи Спеціалізованої державної податкової інспекції по обслуговуванню великих платників в м.Одесі МГУ УКРІНФОРМ України відбулася урочиста церемонія нагородження переможців регіонального туру рейтингу «Сумлінні платники податків України--2015».

У церемонії нагородження взяли участь представники Одеської обласної державної адміністрації, Одеської міської ради, ГУ УКРІНФОРМ в Одеській області, СДПІ по ОКП в м.Одесі, а також бізнесу Одеси і Одеської області.

«Рейтинг покликаний популяризувати ідею чесного ведення бізнесу, посилення авторитету сумлінних платників податків в житті країни і публічного визнання досягнень лідерів. Це не тільки певного роду підсумок або фініш, це початок нових перемог і нових досягнень», - підкреслили в податковій інспекції.

Одним з переможців в галузі переробної промисловості визнаний ПАТ «Одеський консервний завод дитячого харчування», який входить до складу Групи компаній «Вітмарк».

Компанії Групи «Вітмарк» своєчасно і в повному обсязі сплачують податки і збори, сума яких у 2015 році склала понад 63 млн грн.


 

 

< попередня наступна > повернутися до списку новин